INGAS STUDIJA

Inga Čere - gleznotāja un svētku režisore.

Priecīgus Svētkus! Laba diena un labs vakars!

Pastāstīšu par sevi - es piedzimu 1978. gadā Cēsīs Vidzemes un vēstures kultūras bagātākajā pilsētā. Šajā pilsētā pagāja mana bērnība, skolas gadi. Mācījos 2. vidusskolā un Cēsu mākslas skolā. Jau bērnībā padevās zīmēšana, gleznošana, organizēšana un vadīšana.

Pēc vidusskolas un mākslas skolas beigšanas iestājos Latvijas Kultūras koledžā kultūras menedžmentā ar specialitāti svētku režisore. Paralēli iestājos gleznotājas Māras Zītares vadītāja glezniecības studijā "Umbra".

Kopš iestāšanas brīža apmeklēju gleznošanas nodarbības, bet vasarās kopā ar šo studiju braucu uz plenēriem pa visu Latviju, kā arī ārpus tās. Papildus apmeklēju mākslinieka Jāņa Anmaņa vadīto glezniecības studiju "Elija" Latviešu Biedrības namā un arī mākslinieka Jura Ģērmaņa vadīto glezniecības studiju "Grīva". Īpaši pievēršos dvēseles noskaņu attēlošanai.

No 2000. gada organizēju personālizstādes. Manu kolāžu izstādes varēja redzēt Piņķu vidusskolā, Cēsu izstāžu namā, Salaspils izstāžu namā. 2003. gadā rīkoju teatralizētu izstādes atklāšanu "Vārds caur krāsu" - pasākumā pielietoja literāru montāžu, Paulas Stelpa dzeju.

Iestājos Latvijas amatnieku biedrībā 2006. gadā. Strādāju Ķeguma mākslas namā par mākslinieciskās daļas vadītāju.GALVENĀ     PAR MUMS     GALERIJA     PEDĀVĀJUMS     KONTAKTI